Biurowe

PORTO

Kolekcja PORTO to lekkość, styl i minimalizm. System biurek PORTO to koncepcja, która zainteresuje zwolenników minimalistycznych i lekkich rozwiązań. Lekki styl nada wnętrzu atrakcyjności i poczucia komfortu.

Alfa

System klasycznych mebli biurowych. Został opracowany w taki sposób by umożliwić Państwu umeblowanie pomieszczeń biurowych zgodnie z zasadami ergonomii, jednocześnie „ciesząc oko” przez wiele lat dzięki ponadczasowej klasycznej linii.

Revo

Meble modułowe REVO to propozycja dla użytkowników ceniących sobie nietuzinkowe rozwiązania w przestrzeni biurowej. Spośród wielu modułów istnieje możliwość zaaranżowania przestrzeni biurowej wspierającej różne modele pracy.

Gemi / Gemi chrom

GEMI to propozycja systemu biurek prostych oraz narożnych. Cechą charakterystyczną zestawu GEMI jest możliwość wyboru rodzaju stelaża, w tym stelaża z regulacją wysokości w zakresie 200 mm

VEGA / VEGA plus

Meble z kolekcji VEGA to uniwersalne zestawy oferujące sprawdzone rozwiązania o szerokiej gamie zastosowań. Różnorodność kształtów oraz szeroki wybór pozwoli dobrać zestaw do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Set

Set to nowoczesna linia mebli przeznaczona do przestrzennego, mobilnego biura, dająca możliwości tworzenia pojedynczych oraz rozbudowanych miejsc pracy.

Keno / Keno chrom

Meble KENO to propozycja dla użytkowników ceniących sobie prostą formę. Prostota i elegancja to cechy wyróżniające ten zestaw mebli. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu biurowym.

Mido

Zestaw mebli biurowych MIDO charakteryzuje się ergonomią, wygodą użytkowania Składa się z odpowiednio dobranej liczby elementów, które umożliwiają stworzenie zestawu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Ergo

Meble ERGO to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego biura. System ERGO umożliwia aranżację biura według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Szeroki wybór rozwiązań sprawia, że sprawdzą się w każdym wnetrzu.

AZURR

Kolekcja AZURR to osobowość, styl i charakter. Nowoczesna linia i lekka forma. To propozycja systemu biurek dla współczesnego menedżera. Koncepcja pozwala na swobodę w organizowaniu miejsca pracy.

VENO

Kolekcja VENO to klasyka, wielomodułowość i wygoda. Połączenie tych cech stwarza szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalając na optymalne wykorzystanie pomieszczenia z zachowaniem klasycznej formy.

BOXA

Kolekcja BOXA to prosta forma, elegancki wygląd i klasyczny styl. Lada recepcyjna BOXA to minimalizm i elegancka forma, sprawdzająca się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i modernistycznych wnętrzach.

LUNA

Kolekcja LUNA to nowoczesność, lekkość oraz niepowtarzalny styl. LUNA to wzornictwo, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Duży wybór możliwych do zastosowania kolorów sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.