Fotele, krzesła i stoły

  • Home
  • Fotele, krzesła i stoły

Korina Polska

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego, ergonomicznego i eleganckiego krzesła do biura, sali konferencyjnej, recepcji, czy do użytku prywatnego pomożemy w doborze najbardziej odpowiedniego. Czy są Państwo zainteresowani zakupem klasycznego fotela skórzanego, czy też krzesła obrotowego o bardziej nowoczesnym designie i  gwarantujemy produkty o najwyższej jakości i podwyższonym komforcie. Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom będziesz mógł skupić się na wyznaczonych celach, co przełoży się na efektywność pracy. Dodatkowo dobrze umeblowane gabinet prezesa, biuro czy recepcja to wizytówka każdej firmy.

Ogromny wybór modeli może utrudnić samodzielny zakup, dlatego warto zaufać specjaliście, który bardzo szybko pomoże w wyborze najlepszego fotela lub krzesła obrotowego. Jeżeli potrzebujesz krzesła do pracy w domu, które jednocześnie wkomponuje się w już zaaranżowaną przestrzeń bez problemu pomożemy w dobraniu odpowiedniego.

W naszej ofercie znajdują się także krzesła konferencyjne, krzesła kawiarniane, hokery, krzesła do jadalni i recepcji oraz sofy.

Dodatkowo wyposażymy w stoły konferencyjne, stoliki pomocnicze, restauracyjne czy kawowe.

 

Krzesła menadżerskie

Krzesła pracownicze

Krzesła konferencyjne

Krzesła kawiarniane, jadalnia

Stoły

Sofy, recepcje

Zapraszamy do kontaktu

Telefonicznie:

 

tel./fax: +48 81 501 50 37  Konsultanci są dostępni: PN-PT: 8:00 - 16:00

Dyrektor Handlowy tel.:+48 887 814 000

Handlowiec tel.:+48 570 106 726

Technolog Projektant tel.:+48 519 477 717

lub mailowo:

 

biuro@korina.com.pl

beatak@korina.com.pl