Krzesła konferencyjne

  • Home
  • Krzesła konferencyjne

Krzesło stacjonarne ISO

Krzesła linii ISO to jeden z najbardziej popularnych modeli krzeseł kupowanych do do sal konferencyjnych i audytoryjnych. Klasyczna sylwetka, szeroka oferta wykończeń i dodatkowych konfiguracji to tylko nieliczne zalety jakie przedstawia ta linia krzeseł.

Krzesło konferencyjne YouTEAM™

Krzesła YouTEAM™ to ultra eleganckie, dyskretne i awangardowe rozwiązania w wielu odsłonach. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz YouTEAM™ zapewni Ci wyjątkowy komfort siedzenia i najwyższą jakość.​

Krzesło konferencyjne Beta

Lekkie, funkcjonalne, nowoczesne oraz bardzo wygodne krzesła z rodziny krzeseł stacjonarnych Beta idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach oraz spotkaniach, które wymagają spędzania dłuższego czasu w pozycji siedzącej.

Krzesło konferencyjne Intrata

Lekkie, funkcjonalne i trwałe krzesła konferencyjne z serii Intrata to idealne rozwiązanie jako samodzielne krzesła konferencyjne o najwyższej jakości lub uzupełnienie wersji obrotowych krzeseł z rodziny Intrata.

Krzesło stacjonarne Cortina

Prosta i ponadczasowa forma, lekka konstrukcja i łatwość transportowania to cechy charakterystyczne krzeseł Cortina, doskonale nadających się do wyposażenia przestrzeni użyteczności publicznej lub biurowych kantyn.

Krzesło konferencyjne Styl

Linia krzeseł Styl to idealne rozwiązanie w salach konferencyjnych i wykładowych. Doskonale sprawdzi się podczas przedstawień, jak i szkoleń i prelekcji. Elegancka linia i najwyższa jakość tapicerek będą pasować do najpiękniejszych sal.

Krzesło stacjonarne Sylwia

To co charakteryzuje krzesła Sylwia S, to minimalistyczna sylwetka, która perfekcyjnie uzupełnia każde klasyczne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewniają odpowiedni poziom komfortu podczas każdego spotkania.

Krzesło stacjonarne Zen

Linia krzeseł konferencyjnych Zen to lekka rama korespondująca z elementami tapicerowanymi - miękkim oparciem oraz siedziskiem. Ciekawym dodatkiem są eleganckie, drewniane podłokietniki. Jest to propozycja idealna do każdej przestrzeni.

Krzesło konferencyjne Rumba

Linia krzeseł Rumba to styl osadzony na chromowanej płozie, przeznaczony do poczekalni i sal konferencyjnych. Elegancki kształt produktów sprawia, że pasuje on do klasycznych wnętrz i doskonale spełnia się na ważnych przedstawieniach.

Krzesło konferencyjne Samba

Samba to linia krzeseł przeznaczona do sal konferencyjnych i wykładowych. Wygodne siedzisko, stałe podłokietniki z nakładką tapicerowaną i możliwość zamontowania pulpitu idealnie sprawdzą się podczas wykładów i prezentacji.

Krzesło konferencyjne Loco

Linia krzeseł Loco kładzie nacisk na ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i tapicerowane oparcie zadbają o Twoje plecy. Dodatkowo elegancki kształt i wysokiej jakości tapicerka będą pasować do każdego klasycznego wnętrza.

Krzesło konferencyjne Noor

Noor to kolekcja krzeseł do spotkań, konferencji i stołówek. Elegancka, minimalistyczna i współczesna estetyka. Kolekcja charakteryzuje się szerokim siedziskiem i oparciem gwarantującym wygodę podczas siedzenia.