Krzesła menadżerskie

  • Home
  • Krzesła menadżerskie

WithMe

Krzesło obrotowe WithME nie jest typowym krzesłem biurowym. Idealnie dostosowuje się do nowej dynamiki pracy. WithME współtworzy nowe zwyczaje biurowe uosabiając ducha pracy zespołowej.

Fotel obrotowy Neo-Lux

Elegancja, minimalizm i funkcjonalne rozwiązania – linia foteli i krzeseł Neo-Lux została zaprojektowana w taki sposób, aby do każdego gabinetu czy biura wprowadzić element wyjątkowości.

Fotel obrotowy Chester

Chester to linia idealnych foteli gabinetowych. Ergonomia, wygoda i funkcjonalność oraz elegancka, pikowana tapicerka to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Fotel obrotowy Orlando

Fotele obrotowe Orlando to idealny wybór dla osób, które stawiają zdrowe siedzenie nie rezygnując z elegancji. Zgrabne, stabilne pokryte tkaninami o wysokiej jakości krzesła zapewniający zdrowe siedzenie nawet podczas długich godzin pracy.

Fotel obrotowy Sonata

Linia foteli obrotowych Sonata to harmonia dźwięków, współbrzmienie kilku instrumentów, które tworzą zachwycającą całość. Taki właśnie jest fotel Sonata. Usiądź i przekonaj się, jak można pracować w czystej harmonii.

Fotel obrotowy Action

Linia fotel Action cechuje wyjątkowo ergonomiczny charakter dzięki możliwości płynnej regulacji kąta nachylenia siedziska i oparcia, dzięki regulowanemu podparciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz regulowanym podłokietnikom.

Fotel obrotowy Motto

Linia foteli obrotowych Motto to prosty design, który przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin ten model idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach lub przestrzeniach oficjalnych jak i tych mniej.

Fotel obrotowy Veris

Linia krzeseł Veris to w pełni ergonomiczne rozwiązanie z szeregiem udogodnień pozwalających dostosować się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zastosowane rozwiązania pozwalają poprawić efektywność wykonywanej pracy.

Fotel obrotowy Violle

Linia foteli biurowych wysokiej klasy zaprojektowana w sposób wysmakowany, który wraz z podłokietnikami buduje bryłę o ciekawej geometrii. W zależności od konfiguracji wpisuje się w przestrzenie różnych stylowych miejsc pracy.

Fotel obrotowy Xenon

Kolekcja krzeseł obrotowych dzięki innowacyjnemu podparciu odcinka lędźwiowego i możliwości zindywidualizowanych modyfikacji umożliwia wygodę siedzenia i dopasowanie do sylwetki ciała.

Fotel obrotowy MyTurn

Linia krzeseł MyTurn to najwyższy poziom elegancji i stylu. Precyzyjne połączenie wykończenia skórzanego z elementami aluminiowymi. Fotele konferencyjne sprawdzą się w salach, a opcja obrotowa uzupełni gabinety kadry menadżerskiej.

Fotel obrotowy AccisPro

Linia krzeseł AccisPro wyróżnia się nowoczesnym designem i lekkością formy. Zaprojektowane zostało jako krzesło zgodnie z założeniami tzw. aktywnego siedzenia, czyli potrzebą dopasowywania się siedziska i oparcia do ruchów ciała.