Krzesła pracownicze

  • Home
  • Krzesła pracownicze

Krzesło obrotowe LightUp

Krzesło LightUp jest uniwersalne, proste oraz kompaktowe. Dzięki zastosowaniu niskiego oparcia, idealnie odnajduje się w przestrzeniach zarówno domowych, jak i biurowych. Trwałe, funkcjonalne i w cenie odpowiedniej do jakości.

Krzesło obrotowe Xenium

Krzesła z kolekcji Xenium to seria, która dzięki swoim możliwościom dopasuje się do każdego użytkownika. Możliwość wyboru oparcia, mechanizmu siedziska oraz jego regulacji spełni oczekiwania tych najbardziej wymagających.

Krzesło obrotowe VIDEN

​Nowoczesne krzesła o ciekawym i zwracającym uwagę designie. Ergonomiczne i funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu. Gwarantuje optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.​​​

Krzesło obrotowe WithMe

Seria krzeseł WithMe charakteryzuje się wysokim IQ. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dopasowuje się do każdego użytkownika niezależnie od wieku. Lekka i nowoczesna konstrukcja sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Krzesło obrotowe YouTEAM™

Linia krzeseł biurowych YouTEAM™ spełnia wysokie standardy koncepcyjne w zakresie ergonomii, funkcjonalności i designu. Forma krzeseł YouTEAM™ nie jest przypadkowa. Jest przemyślana, oszczędna i bardzo spójna.

Krzesło obrotowe NEO

Odpocznij podczas pracy i ciesz się komfortem siedzenia dzięki krzesłom obrotowym Neo, które swoim uniwersalnym wyglądem, a także możliwością personalizacji, w naturalny sposób dopasowuje się do Twojego biura.

Krzesło obrotowe I-LINE

Krzesła z kolekcji I-line charakteryzuje szerokie spektrum możliwości dostosowania ich do użytkownika, dzięki regulacji podłokietników, siedziska jak i oparcia. Opcjonalny zagłówek dodatkowo poprawia komfort pracy.

Krzesło obrotowe Navigo

​Krzesło funkcjonalne i odpowiednio wyregulowane jest podstawą ergonomii biura. Linia krzeseł obrotowych Navigo jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Ergonomiczne mechanizmy pozwalają łatwo dostosować ustawienia do potrzeb danego użytkownika.

Krzesło obrotowe Master

Podstawowy wymóg wobec dobrego krzesła pracowniczego to trwałość. MASTER idealnie odpowiada takim oczekiwaniom. Jest niezawodny i do tego bardzo praktyczny - wielość wersji gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb każdej przestrzeni biurowej.

Krzesło obrotowe TakTik

Nowoczesne i w pełni ergonomiczne krzesła biurowe linii Taktik. Siedzisko miękkie, tapicerowane szeroka paleta kolorów i gatunków tapicerek oraz możliwość wyboru oparcia tapicerowanego lub siatkowego.

Krzesło obrotowe Intrata

Linia krzeseł Intrata to mnoga ilość konfiguracji dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie krzesła występują w wersji tapicerowanej z miękkimi siedziskami oraz oparciami.

Krzesło obrotowe Bravo

Linia krzeseł Bravo to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wygodnych krzeseł w rozsądnej cenie . Uniwersalne rozmiary sprawią, że krzesła sprawdzą się również dla młodszych użytkowników. Możliwość dopasowania do indywidualnych wymagań.