Stoły

RICO

Linia składanych stołów Rico dzięki solidnej i lekkiej konstrukcji, doskonale sprawdzi się podczas konferencji i szkoleń, a dostępne rozmiary oraz wersje kolorystyczne pozwolą dopasować je do każdego pomieszczenia.

CONVENIO

Czasami mniej znaczy więcej. Dzięki swej wielozadaniowości, minimalistyczny, praktyczny i ponadczasowy system mobilnych stołów Convenio stwarza wiele możliwości kreatywnego zaaranżowania przestrzeni.​

SIMPLE

Stolik Simple charakteryzuje się prostotą i klasycznym kształtem, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do każdej przestrzeni biurowej. To prosty stolik na metalowych nogach zakończonych stopkami poziomującymi.

TIRAMISU

Uniwersalna linia stołów Tiramisu dzięki swojej lekkiej, prostej i solidnej konstrukcji z powodzeniem sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach socjalnych, czy przestrzeniach kawiarnianych. Minimalistyczne i praktyczne rozwiązanie.

CRUZO

Stolik Cruzo cechuje się prostą i lekką konstrukcją, która idealnie pasuje do przestrzeni kawiarnianych oraz pomieszczeń socjalnych. Możliwość wyboru spośród wielu wariantów pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania.

LARA INOX

Linia Lara doskonale sprawdza się w przestrzeniach kawiarnianych i socjalnych. Klasyczny design i precyzja wykonania nada każdemu z pomieszczeń przyjemnego klimatu. Wybór spośród wielu wariantów pozwala na dobór odpowiedniego.

LENA TABLE

Lena to stół, który doskonale sprawdza się w przestrzeniach kawiarnianych i socjalnych. Poprzez klasyczny design i precyzyjne wykonanie, każde z pomieszczeń nabierze przyjemnego klimatu.

CHIC

Stoliki, które zaprojektował Christophe Pillet charakteryzują się subtelną linią i minimalistyczną formą. Szeroki wachlarz możliwości wykończeń blatu pozwala na wiele opcji aranżacyjnych w kawiarniach, restauracjach czy lobby hotelowych.

CAFE TABLE

Cafe Table to linia stołów o prostej i solidnej konstrukcji, która z powodzeniem sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach kawiarnianych i socjalnych. Minimalizm, prostota i dobra jakość wykonania.

ALLROUND

Kolekcja Allround to wszechstronny i funkcjonalny stół, cechujący się trwałością i prostym designem. Jego uniwersalny wygląd sprawia, że łatwo integruje się w dowolnym miejscu pracy lub spotkań. Dostępny w różnych rozmiarach i kolorach

EMINENT

Praktyczne rozwiązanie, które bez trudu dostosowuje się do różnych warunków. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i możliwości łączenia i ustawiania wielu stołów w różnych konfiguracjach jest niezawodnym rozwiązaniem dla każdej przestrzeni.

STANDARD FOLDING TABLE

Standard Folding Table to stół konferencyjny, który idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju wydarzeń, zarówno dużych, jak i małych. Łączy w sobie styl i funkcjonalność i jest dostępny z wieloma blatami o różnych kształtach i rozmiarach.

REVO

Kolekcja stołów REVO zaprojektowana przez studio projektowe z Londynu Pearson Lloyd. Kolekcja obejmuje trzy rodzaje stołów w różnych wymiarach: stoły konferencyjne, stoliki kawowe oraz małe stoliki pomocnicze do sof czy foteli.

u-CONNECT

U-Connect, składany stół, harmonizuje nowoczesny design z unikalnymi walorami użytkowymi. Wyposażone w praktyczne kółka zapewniające przemieszczanie doskonale wkomponuje się w kreatywne przestrzenie.

Stoliki SH/SR/SV/SW

To kolekcja uniwersalnych stolików kawowych stworzonych, aby uzupełniać rodzinę foteli. Dzięki możliwości customizacji kolorów podstaw oraz wysokości i blatów idealnie nadaje się do kawiarni, restauracji oraz hoteli.

XIO 2.0

Stół XIO 2.0 do spotkań zasilany baterią pozwala pozostać niezależnym od wszelkich kabli i gniazdek. ​Po złożeniu blatu do pozycji pionowej, stół zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie. Dodatkowo blat może i służyć jako tablica.

LEVITATE

Levitate to gama eleganckich stołów konferencyjnych z drewnianymi nogami i zaokrąglonym blatem, która ociepli wizerunek sal do spotkań i pomoże pracownikom skoncentrować się przed podjęciem ważnych decyzji.

MeeTHINK

MeeThink to linia stołów, których zadaniem jest idealne dopasowanie. Szeroka gama rozmiarów i kształtów umożliwia dobór najbardziej optymalnego rozwiązania. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia wkomponowanie do każdej aranżacji.

CS5040

Linia stołów CS5040 to ponadczasowe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie biurowe. Szeroka i przestronna linia biurowa, lekki design oraz ponadczasowa paleta wykończeń to najważniejsze cechy tej linii.

eMODEL 2.0

Linia stołów konferencyjnych z regulacją wysokości eModel 2.0 zapewni nie tylko miejsce na nieformalne spotkanie stojące, ale także spotkanie formalne, które wymaga wygodnej pozycji siedzącej przez dłuższy czas.​​

SQART

Linia SQart to funkcjonalna przestrzeń biurowa, która wspiera pracowników w wykonywaniu obowiązków. Zaaranżujemy zarówno przestrzenie do pracy w ciszy i skupieniu, strefy pracy wspólnej: od miejsc szybkich konsultacji po oficjalne zebrania.

EASY SPACE

Easy Space gwarantuje sprawdzone i wygodne rozwiązania. Przemyślana i intuicyjna współpraca z multimediami, duża liczba kombinacji kształtów, wymiarów i ustawień stołów – świetnie dopełnią każdą aranżację i podkreślą charakter sali.

CX 3200

System stołów CX 3200 to więcej niż standard. Organizowanie konferencji lub szkolenia jest niezwykle proste. Zaskakująca Różnorodność rozwiązań i kombinacji. Dzięki elastyczności system nadąża za zmieniającą się sytuacją.

CONECT II

​Stolik idealnie komponuje się z fotelami Conect II, ale sprawdzi się również jako dodatek do innych linii. Prosty design oraz szeroka gama wykończeń czynią go uniwersalnym elementem każdej aranżacji w strefie przestrzeni publicznych.

eUP

​Przewaga biurka kryje się w niezwykle łatwym, praktycznie bez narzędziowym montażu. Po złożeniu elementów, biurko jest w pełni gotowe, by zaoferować użytkownikowi to, z czego słyną meble z elektryczną regulacją wysokości.