Sypialnia na wymiar

Marzysz o stworzeniu przestrzeni, w której będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć od problemów. A może dodatkowo potrzebujesz niewielkiej przestrzeni do pracy, czy miejsca do poświęcenia się swojemu hobby. 

Z nami stworzysz idealną przestrzeń, w zaciszu której odetniesz się od świata i wypoczniesz po ciężkim dniu. Dostosujemy nasz projekt do indywidualnych wymagań zarówno przy urządzaniu jak i przebudowie wymarzonej sypialni. Wykonamy aranżację zgodnie z upodobaniami klienta zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym

Czy potrzebujesz pojedynczych mebli do sypialni (szafa na wymiar, komoda, szafka nocna, toaletka), czy całych zestawów wykonamy projekt i montaż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 

Nie masz pomysłu na zaadoptowanie przestrzeni w sypialni nasi doświadczeni projektanci chętnie pomogą w wyborze odpowiednich modułów, żeby spełniały swoje funkcje i w sposób przemyślany wykorzystywały dostępną przestrzeń.     

Jednym z najważniejszych elementów w sypialni obok łóżka jest szafa, która powinna być funkcjonalna, pojemna i dopasowana do wnętrza. Przygotujemy projekt szafy na wymiar, która pomieści ubrania i akcesoria przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich wymiarów, żeby nie zaburzać proporcji wnętrza. Własny projekt daje możliwość indywidualnego dostosowania przestrzeni w zależności od zapotrzebowania (ilości półek, drążków, wewnętrznych szuflad, czy komody wewnętrznej i ich rozmieszczenia). W przypadku większych pomieszczeń warto rozważyć montaż garderoby.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i są objęte 2-letnią gwarancją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi aranżacjami spersonalizowanych mebli do sypialni. 
Zapraszamy do kontaktu

 

Telefonicznie:

tel./fax: +48 81 501 50 37  Konsultanci są dostępni: PN-PT: 8:00 - 16:00

Dyrektor Handlowy tel.:+48 887 814 000

Handlowiec tel.:+48 570 106 726

Technolog Projektant tel.:+48 519 477 717

 

lub mailowo:

 

biuro@korina.com.pl

beatak@korina.com.pl