Aktualności

WIOSENNE PROMOCJE

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej. Szczegóły TUTAJ:

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, szczęścia i radości, samych słonecznych dni

oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

 

MEBLE DOSTOSOWANE DO NOWYCH PRZEPISÓW BHP

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 18 października 2023 r., które narzuca pracodawcy konieczność dostosowania miejsca pracy dla osób korzystających powyżej 4 h z komputera.

Stanowisko pracy powinno być wyposażone w stacjonarny monitor ekranowy lub podstawkę zapewniającą ustawienie ekranu tak, aby jego górna krawędź znajdowała się na wysokości oczu pracownika, podnóżek, ergonomiczne krzesło wyposażone w podłokietniki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zgodną z nowymi przepisami. 

 

 

 

 

STOŁY I STOLIKI - NOWOŚCI 2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami wśród stołów. Szeroki wybór stołów i stolików do każdej przestrzeni: od sal konferencyjnych, recepcji, pomieszczeń biurowych i  socjalnych, poprzez sale lekcyjne, wykładowe, szpitale, przychodnie czy kawiarnie, na kuchni, salonie czy domowej przestrzeni biurowej kończąc.

NOOR MINIMALIZM I ELEGANCJA WE WSPÓŁCZESNEJ STYLISTYCE

Noor to kolekcja komfortowych krzeseł do spotkań, konferencji i stołówek. Emanuje wyrafinowaniem dzięki eleganckiej, minimalistycznej i współczesnej estetyce. Kolekcja charakteryzuje się szerokim siedziskiem i oparciem zapewniającym odpowiednią wygodę podczas siedzenia. Oferuje połączenie elegancji, komfortu i nowoczesnego wzornictwa w połączeniu z wieloma możliwościami personalizacji.

XENON i XENON NET ESENCJA KOMFORTU

Podnieś jakość swojej przestrzeni pracy dzięki ergonomicznym kolekcjom krzeseł biurowych Xenon i Xenon Net, zaprojektowanych przez renomowane studio ITO Design. To najpopularniejsze krzesła w naszej ofercie, łączące komfort z wyrafinowaną estetyką.

Xenon i Xenon Net są znane ze swojego opatentowanego podparcia lędźwiowego - Smart ADLS (Additional Dynamic Lumbar Support). Ta funkcja umożliwia dostosowanie geometrii całego oparcia w taki sposób, aby idealnie współgrało z anatomią pleców użytkownika.

LIGHTUP FUNKCJONALNOŚĆ I PROSTOTA W JEDNYM PRODUKCIE

Nowy projekt krzesła LightUp stworzony przez zespół projektowy ITO Design charakteryzuje się uniwersalnością, prostotą i kompaktowym designem. Dzięki zastosowaniu niskiego oparcia, doskonale sprawdza się zarówno w domowych wnętrzach, jak i w biurach. LightUp wyróżnia się trwałością, funkcjonalnością oraz korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

WIELKIE OTWARCIE NASZEGO SALONU Z SEJFAMI

Miło nam poinformować, że nowy salon z sejfami i szafami został otwarty. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty na miejscu - Bogucin 174 - w której znajdują się nasze bestsellery wśród sejfów na broń krótką, szaf na broń długą, sejfów domowych, ognioodpornych czy kas pancernych.

SUPER OFERTA PROMOCYJNA NA NOWY ROK SZKOLNY!

 

OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY FIRMY

Nadszedł ten moment, że możemy Państwa zaprosić do naszej nowej siedziby. Nasz nowy adres to Bogucin 174 (Skrzyżowanie S17/DK17 zjazd JASTKÓW). Mieścimy się obok Karczmy Bida na terenie parku maszyn Geo Machinery. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i obejrzenia na miejscu naszej szerokiej oferty krzeseł, szaf oraz sejfów.

PRZEPROWADZKĘ CZAS ZACZĄĆ

Z wielką przyjemnością informujemy, że zmiana lokalizacji Korina Polska została oficjalnie rozpoczęta. 🙂 

Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępach.

 

NASZE CZERWCOWE PROJEKTY

A to kolejna sesja zdjęciowa naszych mebli na wymiar. Tym razem recepcja. Na niewielkiej przestrzeni przytulna i funkcjonalna strefa biurowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi aranżacjami przestrzeni biurowej TUTAJ

TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR PREZYDENTA ŻYRARDOWA

Miło nam poinformować, że KORINA POLSKA wzięła "czynny udział" 🙂 w Turnieju Strzeleckim w Żyrardowie. 

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i okazję do ufundowania nagrody w postaci sejfu S1.

Wszystkim laureatom gratulujemy i widzimy się na kolejnych zawodach i piknikach strzeleckich!

 

ProARMA ZLOT MIŁOŚNIKÓW BRONI W LUBLINIE

Tegoroczna edycja Militaria Pro ARMA 2023 w Lublinie nie mogła odbyć się bez obecności KORINA POLSKA.

Udało się nam przygotować przekrój przez naszą szeroką ofertę szaf, sejfów oraz szuflad na broń długą i krótką.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy nasze indywidualne rozwiązanie zabudowy szaf płytą meblową. Linia BERGEN dostępna jest na stałe w naszej ofercie. 

Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie i do zobaczenia za rok!

 

NASZA WYSTAWKA NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W STRZELECTWIE

Z przyjemnością chcielibyśmy zrelacjonować naszą wizytę na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Strzelectwie Pneumatycznym, która odbyła się w Międzyrzecu Podlaskim.

Zaprezentowaliśmy na niej niewielki fragment naszej szerokiej oferty szaf i sejfów na broń.  

OŻYW WNĘTRZE NA WIOSNĘ

Kolorowe biuro nie tylko pięknie wygląda, ale też pozytywnie wpływa na wydajność i samopoczucie w pracy.
Badania potwierdzają, że odpowiednie kolory mają korzystny wpływ na koncentrację, nastrój i emocje pracowników.
Ważne, żeby kolorystyka była odpowiednio dobrana na miejsca i charakteru pracy, aby pozytywnie wpływać na relacje między pracownikami.

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składamy wszystkim naszym Klientom
najlepsze życzenia,
wiosennych nastrojów,
ciepłej, radosnej atmosfery,
miłych spotkań z Najbliższymi
oraz smacznego jajka
i mokrego Lanego Poniedziałku!

NASZE NAJNOWSZE ARANŻACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować meble kuchenne na wymiar. Prezentujemy poniżej aneks kuchenny do biura z drzwiami przesuwnymi.

 

VIDEN

Smukły i elegancki kształt oraz szeroki wachlarz funkcjonalności w zakresie ergonomii sprawiają, że krzesła Viden i Viden Pro są rozwiązaniem optymalnym dla biur, które aranżowane są nowocześnie i komfortowo. Viden to oznaka dbałości o pracowników i ich dobre samopoczucie, mające zasadniczy wpływ na efektywność i skuteczność w realizacji zadań.

 

WithME

WithME to krzesło, które jest dla każdego użytkownika. Zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchów, która jest niezbędna w pracy, czy podczas nauki Twojego dziecka. Jakość, design, łatwość obsługi oraz prostota utrzymania w czystości to charakterystyczne cechy tego krzesła.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku,
pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę,
oraz złożyć wszystkim Naszym Klientom moc gorących życzeń:
zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w roku 2023!

ERGONOMIA W BIURZE

Z nami stworzysz najlepsze miejsce pracy z wykorzystaniem najnowszych ergonomicznych rozwiązań. Zapraszamy do zakupu wyposażenia dostosowanego do fizycznych i psychicznych cech człowieka.

 

  

Sklep internetowy WWW.KORINA.PL

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oddajemy w Państwa ręce nasz nowy sklep internetowy. Zapraszamy na zakupy!

NAJNOWSZE MEBLE Z NASZEJ STOLARNI

 Nasza wykwalifikowana załoga z Korina Polska nie próżnuje, tylko zgodnie z Państwa oczekiwaniami nowe meble przygotowuje. 🙂  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi produktami, które wyszły spod rąk naszej stolarni czujnie wspieranej przez projektantów i ekipę montażową. 

 

NASZE NAJNOWSZE ARANŻACJE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi aranżacjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych projektantów, stolarzy i montażystów stworzymy przestrzeń dostosowaną do indywidualnych wymagań.

REVO

Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją mebli modułowych do biura REVO. Pomysłodawcami jest londyńskie studio Pearson Lloyd. Ich głównym założeniem jest stworzenie oryginalnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej, którą łatwo przystosować do indywidualnych oczekiwań. 

 

PORTO

Meble menadżerskie

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nową linię mebli PORTO, która powinna zainteresować zwolenników minimalistycznych i lekkich rozwiązań. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze zyska na atrakcyjności i poczuciu komfortu. 

AZURR

Meble menadżerskie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją mebli AZURRTo propozycja systemu mebli biurowych, które charakteryzują się lekką formą i nowoczesną linią. Umożliwia to łatwą ich modyfikację, co daje dużą swobodę w organizowaniu miejsca pracy.